Гарантія

Згідно "Закону України про захист прав споживача" - покупець має право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Шини

Повернення шин у період до 14 днів з моменту покупки можливе, якщо шина не була в експлуатації і зберігла товарний вигляд. Допускається встановлення шини на диск та примірка колеса в колісну арку без руху автомобіля.

На всі шини, куплені в нашому інтернет-магазині, поширюється гарантія на шиномонтаж та виробничі дефекти. Якщо шина не балансується на балансувальному верстаті - вона підлягає поверненню або заміні навіть після закінчення 14 денного терміну з моменту покупки протягом 365 календарних днів.

У разі помилки зі сторони покупця (наприклад: замовлений невірний розмір, або бажаний розмір не влізає в арку автомобіля) - всі витрати на повернення шин до нас оплачує покупець.

Повернення шин після закінчення 14 денного терміну з моменту продажу здійснюються в індивідуальному порядку на розсуд інтернет-магазину.

Виробничі дефекти визначає єдина державна система сертифікації продукції та послуг в Україні "УкрСЕПРО". Для проведення незалежної експертизи та отримання сертифікату про результати ви можете звернутися безпосередньо до "УкрСЕПРО" або через наш інтернет-магазин. Якщо висновки про заводський дефект має позитивний статус - ми надамо вам таку ж нову шину або компенсуємо її повну вартість, а також витрати на експертизу. У разі висновку про відсутність заводських дефектів, згідно із "Законом України про захист прав споживача", - всі витрати на транспортування та проведення експертизи оплачує покупець.

Диски

Повернення дисків у період до 14 днів з моменту покупки можливе, якщо диски зберегли товарний вигляд, а також збережений повний комплект пакувальних матеріалів. Допускається примірка диска на ступицю автомобіля, без встановлення шини.

Умови примірки дисків
• Ступицю потрібно очистити і лише після цього докласти до неї диск;
• Примірку нових дисків обов'язково проводити на передню та задню ступицю без встановлення на них шин, оскільки після виконання шиномонтажних робіт диски не підлягають поверненню або обміну;
• Гальмівний суппорт та інші деталі підвіски не повинні торкатись обода та спиць диска, а кріпильні шпильки або отвори ступиці повністю збігаються з отворами кріплення обраної моделі диска.

Умови монтажу
• Перед встановленням та початком експлуатації дисків, перевірте відповідність параметрів диска вашому автомобілю
• Огляньте диск на відсутність зовнішніх пошкоджень, які могли утворитися під час транспортування
• Перевірте кріплення (якщо воно входить у комплектацію) на відповідність автомобілю та диску

 

Для оформлення повернення/обміну звертайтесь за контактами у відповідному розділі сайту